Dostawy HoReCa

Dostawy HoReCa są główną usługą wielu firm cateringowych. Produkty do hotelu, gastronomii i cateringu powinny być jak najlepszej, stałej wartości, zawsze na czas. Jak wybrać firmę dostawczą, na której można polegać?

Oferta firm cateringowych

Dostawy HoReCa to nic innego, jak transport jedzenia i podstawowych akcesoriów kuchennych dla restauracji, hoteli i catwringu. Dostawy HoReCa przyjęły się doskonale wśród klientów w Polsce. Dzięki nim restauratorzy mogą sobie pozwolić na produkty najwyższej próby bez żmudnego szukania dostawców detalicznych. Pod drzwi Twojej restauracji mogą być dostarczane wyśmienite produkty i półprodukty, co pozwoli Ci rozszerzyć swoją ofertę. Sukces odniosły też dostawy HoReCa w hotelarstwie, gdzie szeroki asortyment produktów o

Produkty dla gastronomii

Jako firma cateringowa stawiamy na pełen przekrój produktów, z jakich możesz korzystać prowadząc restaurację, pizzerię, lodziarnię lub cukiernię. Możesz wybierać z naszej oferty najwyższej jakości mięs, wędlin, produktów mącznych i nabiału. Do cukierni i piekarni możemy dostarczyć mieszanki cukiernicze, piekarnicze, doskonałe lody własnej produkcji i wiele innych. Dla domów weselnych oraz dużych imprez przygotowaliśmy mrożonki, warzywa, ryby, owoce morza, zupy oraz dania gotowe w dużych opakowaniach o lepszej cenie. Z nami możesz być pewien, że realizacja będzie na czas.

Oferta dla hoteli

Dla naszych klientów prowadzących hotele oraz pensjonaty w całej Polsce, przygotowaliśmy przystosowane do potrzeby menu. Oferta obejmuje między innymi najświeższe produkty od lokalnych dostawców i marek o świetnej reputacji na rynku. Dostawy HoReCa zapewniają nie tylko podstawowe dania, warzywa i owoce, ale także pełen wybór grzybów, sosów, ciast i pieczywa. Wszystko, co znajduje się w ofercie zostało starannie wyselekcjonowane, byś mógł w pełni zaspokoić gusta swoich gości.

Doświadczenie w gastronomii

Dostawy HoReCa to nasza specjalność już od 30 lat. Tysiące zrealizowanyvh zamówień i zadowolonych kontrahentów pozwala nam dalej zajmować się dostarczaniem dla gastronomii na terenie całego kraju najsmaczniejszych produktów. Stając się naszym klientem, zyskujesz nie tylko pełen dostęp do naszej oferty dla gastronomii, ale również możliwość wpływu na dostarczane produkty. Przez cały czas działania firmy słuchamy Państwa sugestii i na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę o nowości. Założone u nas konto pozwoli rozkwitnąć Państwa działalności, od małych pizzerii po popularne hotele. Działamy nie tylko na skalę makro, ale również dla małych przedsiębiorstw.